Erbenova‎ > ‎

Svět techniky

17.1. půjdeme se školáky do Světa techniky na program Barevný svět. (Program je maximálně pro 12 dětí. Při větším počtu vybere děti paní učitelka)

Karneval ve školce

Ve středu 24.1. budeme mít ve školce karneval pro všechny děti s Pepínem Prckem. Připravte dětem jednoduchý kostým. Program zaplatíme ze sběru.

Průzkumníci v Africe

V pondělí 12.2. přijede do školky divadlo Letadlo s dobrodružnou výpravou do Afriky. Vybíráme 40,- Kč.

Soutěž s panem Popelou

I v tomto školním roce sbíráme starý papír - pro záchranu planety Země (a taky pro penízky, které nám umožňují objednávat dětem dražší akce, protože je můžeme doplatit ze sběru, nakupovat pomůcky, které potřebujeme nebo prostě chceme :-) a "darovat" dětem něco za odměnu - třeba každý rok akci na rozloučenou se školáky, nebo akci ke dni dětí). Proto dělejte kupky, sbírejte. Nejlepší sběrači budou opět odměněni. Děkujeme za spolupráci.