Erbenova‎ > ‎

Buďme kamarádi

22.5. Buďme kamarádi pro všechny děti - povídání o lidech s postižením, o vzájemné úctě a pomoci. Vybíráme 45,- Kč

Den dětí

Kulturní komise ve spolupráci s mateřskou školou připravila v úterý 29.5. Den dětí v parku. Informace na letáčcích ve školce. Vstupenky můžete zakoupit od 9.5. na mateřské škole Prokopa Velikého. Vstupenka stojí 50,- Kč -  v ceně "plnění různých úkolů", balíček s odměnou, 3 žetony na atrakce...

Výlet do Hlučína

Každoročně jezdíme na Dětský ranč do Hlučína, i letos se chystáme. Jedeme 12.6. v 8 hodin  od školky. S sebou batoh s pláštěnkou, pití, malou svačinku (jablíčko, Brumíka apod.). Vybíráme 80,- Kč - vstup, jízda na poníkovi, na koni, krmení pro zvířátka. Autobus zaplatí mateřská škola.

Petropavlovská pouť

Na pouť , která se bude konat v sobotu 16.6. dopoledne, pilně nacvičujeme a za chvíli vybereme 8 nejšikovnějších předškoláků, kteří předvedou naše vystoupení na pouti.

Rozloučení se školkou pro děti, které po prázdninách odcházejí do školy

Letos čeká na naše předškoláky mírně netradiční rozloučení s mateřskou školou s malířem Adolfem Dudkem. Rozloučení platí školka ze sběru (již tradičně vždy akce pro naše školáčky). Děti potřebují: domluvit se s rodiči, aby je dne 20.6. v 15 hodin čekali na mateřské škole Kořenského, kde akce proběhne. (počítejte asi s 2 hodinami času)

Prázdninový provoz - platby

Prázdninový provoz bude zajištěn v červenci na mateřské škole Obránců míru pro děti přihlášené k prázdninovému provozu.Stravné a školné budeme vybírat hotově, dle nahlášené docházky, na jednotlivých mateřských školách dne 20.6.2018

Soutěž s panem Popelou

I v tomto školním roce sbíráme starý papír - pro záchranu planety Země (a taky pro penízky, které nám umožňují objednávat dětem dražší akce, protože je můžeme doplatit ze sběru, nakupovat pomůcky, které potřebujeme nebo prostě chceme :-) a "darovat" dětem něco za odměnu - třeba každý rok akci na rozloučenou se školáky, nebo akci ke dni dětí). Proto dělejte kupky, sbírejte. Nejlepší sběrači budou opět odměněni. Děkujeme za spolupráci.