Erbenova‎ > ‎

Školní rok 2017-2018

Děkujeme paní Dvořáčkové a Bertičce za vynikající těsto na vánoční perníčky, na kterých jsme si všichni na vánoční besídce pochutnali.

Děkujeme rodičům, kteří přispěli na hračky pod stromeček. Celkem jste přispěli 2 000,- Kč.

Pan Csenkey opravil ve školce vodovodní baterii, i jemu děkujeme za pomoc.

Pan Dřímal se zajímal o možnost získat dotaci od svého zaměstnavatele a získal pro školku 34 000,- Kč na Polikarpovu stavebnici pro třídu Koček. Moc děkujeme.

Děkujeme panu Sedláčkovi za velké balení papírů na kreslení a samozřejmě všem rodičům, kteří také přinesli papíry na kreslení.

Děkujeme panu Kosubovi za úpravu nábytku - vytvoření pracovního stolu.

Děkujeme rodičům, kteří přišli na naši jarní brigádu na zkrášlení zahrady: pan Kosub a paní Kosubová, pan Hroch a paní Hrochová, paní Martínková, paní Dvořáčková a paní Arbterová

Školní rok 2016-2017

Děkujeme firmě PEKOS GROUP s.r.o, za poskytnutí finančního daru ve výši 5 000,- Kč na zakoupení hraček a učebních pomůcek pro naše děti

Děkujeme paní Bartoškové z MM reality za dětské dopravní vestičky na naše vycházky a výlety.

Děkujeme všem rodičům, kteří se podíleli na bohaté vánoční nadílce ve školce.

Děkujeme paní Martínkové za dárečky - Mimoně pro všechny naše děti.

Děkujeme paní Křevké za nádherné výrobky, které nám věnovala k prodeji na velikonoční jarmark.
Děkujeme paní Dvořáčkové za úžasné sladké výrobky, které nám věnovala k prodeji na velikonoční jarmark.

Děkujeme všem dětem a rodičům, kteří se zapojili do sběrové akce.

Školní rok 2015-2016

Děkujeme firmě Jakarta za poskytnutí sponzorského daru ve výši 30 000,- Kč mateřské škole Erbenova na zakoupení hraček a učebních pomůcek pro děti.

Děkujeme rodičům Toníčka Kováře za vánoční dárky pro děti ve školce Erbenova.

Děkujeme mamince Aničky Křevké za krásné dárky pro děti ke všem možným slavnostním příležitostem. I za práci, kterou výrobě těchto dárků věnuje.

Děkujeme všem rodičům za jejich příspěvky a dárky v tomto školním roce.

Školní rok 2014-2015

Děkujeme rodičům Toníčka Kováře za dvě nové koloběžky.

Děkujeme OSVČ, panu Vojtěchu Hýžovi za dar 15 000,- Kč na cvičební podložky pro děti.