Domovská stránka‎ > ‎Děkujeme‎ > ‎

Školní rok 2017 - 2018

Školní rok 2016 - 2017

Děkujeme firmě PEKOS GROUP s.r.o, za poskytnutí finančního daru ve výši 5 000,- Kč na zakoupení hraček a učebních pomůcek děti v mateřské škole Erbenova.

Děkujeme paní Bartoškové z MM reality za dětské dopravní vestičky na naše vycházky a výlety - Mš Erbenova

Děkujeme firmě Č.V.Prototyp z Ostravy-Hrabové za sponzorský dar 10 000,- Kč mateřské škole Prokopa Velikého.

ArcelorMittal Ostrava a.s. poskytl mateřské škole Prokopa Velikého dotaci ve výši 15000,- Kč na nákup balančního mostu na školní zahradě.

Školní rok 2015 - 2016

Děkujeme firmě Jakarta za poskytnutí sponzorského daru ve výši 30 000,- Kč mateřské škole Erbenova na zakoupení hraček a učebních pomůcek pro děti.

Děkujeme firmě Č.V.Prototyp z Ostravy-Hrabové za sponzorský dar 10 000,- Kč mateřské škole Prokopa Velikého.

Školní rok 2014 - 2015

Děkujeme všem rodičům i přátelům školy, kteří nám v uplynulém období, ve školním roce 2014 - 2015 věnovali sponzorský příspěvek. Díky Vám měly děti ve školce Prokopa Velikého úžasnou oslavu Dne dětí, na školce Erbenova získali perfektní podložky na cvičení i nové koloběžky, na Kořenského mají nové koloběžky apod. Téměř všichni jste se finančně podíleli na nákupu dárků dětem pod stromeček. Všem ještě jednou děkujeme.