• Myslivci v MŠ
V úterý 23.ledna k nám do školky přijdou myslivci. Představí dětem svojí práci a přivedou ukázat lovecké pejsky.
Vybíráme 10,- Kč pro pejsky na dobrotky.

• Velký svět techniky
V pondělí 5.února půjdou předškoláci do Velkého světa techniky, kde je bude čekat vzdělávací program s názvem Geometráček. V průběhu programu děti zjistí, z jakých geometrických tvarů se skládají věci kolem nás, naučí se je rozpoznávat, pojmenovat a v rámci procvičení pomohou postavit zbořený domeček. Objeví, co skrývají kouzelné krabičky a obléknou Geometráčka do nových šatů.Odchod z mateřské školy bude v 8:00. Přijďte, prosím včas. Děti potřebují baťůžek s pitíčkem a pláštěnkou.

• Průzkumníci v Africe
V pondělí 12.února přijede do školky divadlo Letadlo s dobrodružnou výpravou do Afriky. Vybíráme 40,- Kč.

• Maškarní karneval
Ve středu 21.února budeme mít ve školce karneval. Připravte pro tento den dětem jednoduchý kostým.

• Policie ve školce
Ve středu 7.března k nám do školky dorazí zástupce městské policie a představí dětem svou práci.