• Společné fotografování
V pondělí 4.6. v 8:00 proběhne společné třídní fotografování. Výběr: 35,-Kč. Můžete si přiobjednat i individuální focení.

• Buďme kamarádi
V úterý 22.května ve 12:00 budou mít předškoláci besedu s názornými ukázkami o tom, že ne všichni lidé jsou zdraví a jak můžeme handicapovaným lidem pomoci a jak se k nim chovat.
Výběr: 45,- Kč na dítě.

• Dětský den
Ve středu 6.června odpoledne oslavíme společně den dětí na školní zahradě. Pro děti bude připraven skákací hrad, poníci, balónky a malé občerstvení.

• Školní výlet
V úterý 12.června nás čeká náš každoroční výlet na dětský ranč do Hlučína. Pojedeme autobusem, který nás vyzvedne přímo u školky. Děti bude čekat vyjížďka na koních, krmení zvířátek v minizoo, dětské hřiště, senzorický chodníček a spoustu dalších atrakcí. Podrobnosti o výletu najdete na plakátku v MŠ.

• Rozloučení s předškoláky
Ve středu 20.června se rozloučíme s našimi školáky.