Distanční vzdělávání

NOVINKY Z NAŠÍ RADNICE

Úřad městského obvodu Vítkovice pro vás a vaše děti připravil akci s názvem: Pojďme si společně ozdobit Vítkovice. Namalujte kraslice, najděte pestrobarevné stužky, vyrobte cokoliv, co patří k Velikonocům a jaru. Na Mírovém náměstí, na Náměstí Jiřího z Poděbrad a před vítkovickou radnici jsme umístili stromky, na které můžete tyto ozdoby pověsit. Udělejte radost sobě, svým dětem, sousedům i kolemjdoucím. Při zdobení se nezapomeňte vyfotit a poslat nám na Facebook nebo email fotku.

Distanční vzdělávání pro předškoláky

Mateřská škola musí poskytovat distanční vzdělávání dětem, které mají povinné předškolní vzdělávání. Naše mateřská škola zvolila formu pracovních sešitů, které máte možnost si stáhnout z našich webových stránek, případně si pracovní sešit osobně vyzvednout v mateřské škole po dřívější telefonické domluvě ( tel: 724037717 nebo 725373382).

Prosíme o zpětnou vazbu, abychom viděli, jak se Vašim dětem daří nebo s čím potřebujete pomoci. Posílejte fotky, pište. Nejlépe na facebook k tomu určený. Pokud někdo není zastáncem sociálních sítí, může použít emailovou adresu školky: erbenova@msprokopavelikeho.cz.

Děkujeme, kolektiv MŠ Erbenova.

Velikonoce.pdf
O PRINCEZNĚ NA HRÁŠKU.pdf