Distanční vzdělávání

Milé děti a rodiče,

vzhledem k tomu, že momentálně někteří z vás nemohou navštěvovat MŠ, připravili jsme si pro vás úkoly na doma. Určitě nechcete zahálet. Naleznete zde pracovní listy či cvičení na doma s básničkou a to vše na téma Město a vesnice, kterému se teď věnujeme. Aby to nebylo jen o práci můžete doma shlédnout pohádku Bořek stavitel nebo si společně přečíst O Třech Prasátkách nebo libovolnou pohádku, která se týká tématu. Zahrajte si doma na stavitele a postavte si společně velké město, dejte mu jméno a nezapomeňte se vyfotit. Fotku rádi zařadíme do portfolia dětí.

Zároveň Vás chceme poprosit o zpětnou vazbu formou fotografie na naše FB skupinu - Mateřinka Kořínci 2021/2022 či donesením listů do MŠ, kde si je společně projdeme a popovídáme si o nich. Zapojit se mohou i mladší děti ze třídy Berušek.

Budeme se těšit až se společně sejdeme zase ve školce.

Celý kolektiv MŠ

SCAN0001.PDF