Prohlášení o přístupnosti

Mateřská škola Ostrava-Vítkovice, Prokopa Velikého 37, příspěvková organizace se zavazuje k zpřístupnění své webové stránky v souladu s vnitrostátními právními předpisy, které provádějí směrnici Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/2102.

Toto prohlášení o přístupnosti se vztahuje na webové stránky www.msprokopavelikeho.cz

Stav souladu

Tato webová stránka je v souladu s novelou Zákona č. 365/2000 Sb., o informačních systémech veřejné správy a vyhlášky č.64/2008 Sb., o formě uveřejňování informací souvisejících s výkonem veřejné správy prostřednictvím webových stránek pro osoby se zdravotním postižením (vyhláška o přístupnosti).


Některé informace nabízíme v podobě stažitelných dokumentů, a to především z důvodu jejich velkého rozsahu či nedostupnosti dokumentů v jiné podobě. Dokumenty jsou ve formátu PDF - pro tento formát je volně ke stažení prohlížeč Adobe Acrobat Reader. Tyto dokumenty jsou uloženy na externím úložišti Google disk.

Na webových stránkách jsou také odkazy na fotogalerie umístěné na externím úložišti Fotky Google. Odkazy na fotografická alba jsou označeny textem čitelným speciálními programy, samotné fotografie dětí nejsou označeny alternativním textem z důvodu nepřiměřené zátěže.


Vypracování tohoto prohlášení o přístupnosti

Toto prohlášení bylo vypracováno dne 29.12.2019

Zpětná vazba a kontaktní údaje

Vaše náměty, postřehy či informace o problémech, na které narazíte při používání tohoto webu můžete poslat na adresu

reditelstvi@msprokopavelikeho.cz