Fotogalerie akcí

Děti z mateřské školy Erbenova nás pozvaly na společné cvičení v tělocvičně Českého domu. Moc jsme si cvičení užili, tentokrát s předškoláky, příští týden, pokud nás opět pozvou, půjdeme s dětmi mladšími.


Dnes byly naše děti na návštěvě v domově Na výminku. Vytvořily tam příjemnou vánoční atmosféru svým vystoupením a drobnými dárky, které samy vyráběly. Na oplátku dostaly drobné dárečky se sladkostmi. Dárečky vyrobili sami obyvatelé domova. Paní učitelky si odnesly krásný ručně vyrobený kalendář pro rok 2020, který určitě pověsíme ve školce. Na ukázku se můžete podívat v galerii.

Dnes jsme byli na návštěvě v domově Na výminku, přinesli jsme obrázek naší školky a podzimní lampičku, stejnou, kterou si děti s rodiči vyráběli na naší dílničce. Obyvatelům domova - babičkám a dědečkům jsme zazpívali a zatančili. Za odměnu jsme slyšeli dvě krásné veršované pohádky a odnesli si dárečky, které nám v domově vyrobili. Naše děti se návštěvami učí úctě a ohleduplnosti ke starším lidem a obyvatelé domova, doufáme, mohou načerpat energii z radosti, upřímnosti a vitality našich dětí. Těšíme se na další, tentokrát vánoční návštěvu.

Pojďte, čeká na vás plno kamarádů.