Informace o platbách a vratkách v mimořádné situaci

Vážení rodiče,

vzhledem k mimořádné situaci dochází k některým změnám v platbách školného (300,-Kč):

• za měsíc březen je školné 150,- Kč pro všechny děti
  • za měsíc duben je školné 0,-Kč pro všechny děti
  • za měsíc květen je školné 150,- Kč pro děti, které budou docházet do mateřské školy od 18.5.
  • za měsíc červen je školné 300,- Kč pro děti, které budou docházet do mateřské školy

Snížení nebo prominutí úplaty v měsících květnu a červnu, v případě, že vaše dítě nenastoupí do mateřské školy, dojde na základě žádosti rodičů, kterou podáte ředitelce školy.

Vyúčtování školného a stravného za 2. pololetí proběhne současně v 1. polovině července. Rodičům, kteří platí z účtu, vrátíme peníze na účet, rodiče, kteří platí hotově si mohou přijít pro vyúčtování do mateřské školy Prokopa Velikého 37 v pondělí 13.7. od 6:00 do 15:00 hodin.

Školka v přírodě

Za školku v přírodě jste zaplatili zálohu 800,- Kč, tato částka vám bude vrácena. Poskytovatel ŠvP nám vrátí v nejbližší době zaplacenou zálohu a my odešleme peníze rodičům na účet okamžitě po obdržení vrácené zálohy. Rodiče, kteří platí hotově, budou mít vyúčtovánu i školku v přírodě stejně jako stravné a školné (začátek července). Prosíme o pochopení. V nutných případech se domluvte telefonicky na jiném termínu.