Prázdninový provoz

Vážení rodiče, po zjištění vašich požadavků na prázdninový provoz a se zohledněním současné mimořádné situace jsme se rozhodli otevřít mateřskou školu v měsíci červenci, v měsíci srpnu bude naše mateřská škola uzavřena.

V červenci zůstanou otevřeny 3 mateřské školy, aby nedošlo k zbytečnému mísení dětí a dospělých, kteří nyní nepřichází do kontaktu. Uzavřena zůstane MŠ Prokopa Velikého, kde budou probíhat opravy a malování.

Erbenova pro děti z mateřské školy Erbenova a Prokopa Velikého

Obránců míru pro své děti

Kořenského pro své děti

Prosíme o vyplnění žádosti o prázdninový provoz, kterou naleznete níže. Pokud víte, vypište přesně, ve kterých dnech nebo týdnech bude dítě docházet (podle žádosti budeme vybírat školné a stravné).

Školné je 300,- pro děti docházející více než 10 dnů, 150,- pro děti docházející méně než 10 dnů.

Žádost stačí zaslat mailem na adresu vaší mateřské školky (sken s podpisem)

erbenova@msprokopavelikeho.cz

obrancumiru@msprokopavelikeho.cz

korenskeho@msprokopavelikeho.cz

Prázdninový provoz budou všichni rodiče platit hotově na své mateřské škole dne 24.6.2020 po dobu provozu mateřské školy.

Prosíme, připravte si přesnou částku (stravné na den do 6 let 36,-, odložená školní docházka 38,-Kč, školné předškolní neplatí, do 10 dnů ve školce 150,- nad 10 dnů 300,-Kč)

Žádost o prázdniny.pdf