Prázdninový provoz

Předběžná informace o prázdninovém provozu.

Vážení rodiče, po zjištění vašich požadavků na prázdninový provoz a se zohledněním současné mimořádné situace jsme se rozhodli otevřít mateřskou školu v měsíci červenci, v měsíci srpnu bude naše mateřská škola uzavřena.

V červenci zůstanou otevřeny 2 mateřské školy, abychom zajistili menší počet dětí ve třídách. Uzavřeny zůstanou MŠ Erbenova a Kořenského, kde budou probíhat opravy a malování.

Prokopa Velikého pro děti z mateřské školy Erbenova a Prokopa Velikého

Obránců míru pro děti z mateřské školy Obránců míru a Kořenského

Prosíme o vyplnění žádosti o prázdninový provoz, kterou naleznete níže. Vyplňte do 20.5.2021. Pokud víte, vypište přesně, ve kterých dnech nebo týdnech bude dítě docházet (podle žádosti budeme vybírat školné a stravné).

Školné je 300,- pro děti docházející více než 10 dnů, 150,- pro děti docházející méně než 10 dnů.

Žádost stačí zaslat mailem (sken s podpisem) na adresu:

obrancumiru@msprokopavelikeho.cz (děti MŠ Obránců míru a Kořenského)

reditelstvi@msprokopavelikeho.cz (děti MŠ Prokopa Velikého a Erbenova)

Prázdninový provoz budou všichni rodiče platit hotově na své mateřské škole dne 23.6.2020 po dobu provozu mateřské školy.

Prosíme, připravte si přesnou částku (stravné na den do 6 let 36,-, odložená školní docházka 38,-Kč, školné předškolní neplatí, do 10 dnů ve školce 150,- nad 10 dnů 300,-Kč)

Žádost o prázdniny.pdf