Obránci

Informace pro rodiče:

• Prosíme, kontrolujte kalendář nahoře na stránce. Máte tam nové akce. Měsíce přepnete šipkami v levém horním rohu kalendáře.
  • V kalendáři najdete všechny akce, které budeme ve školce pořádat. Po kliknutí na událost v kalendáři se vám zobrazí podrobnosti.
  • Zde očekávejte další důležité informace, například o platbách, potřebách dětí, podrobnosti o akcích apod.
  • SBĚROVÁ AKCE POKRAČUJE – sbíráme staré noviny (na zahradě jsou připraveny kontejnery), pet.víčka (do pytle v šatně MEDVÍDKŮ)
  • METODA DOBRÉHO STARTU - PŘEDŠKOLÁCI– 1x týdně (dopoledne).
  • FLÉTNIČKA – 1x týdně – pravidelně úterý (po obědě).

Přijďte se podívat na tablo našich předškoláků - najdete ho na náměstí Jiřího z Poděbrad, obchod LAHŮDKY.

Provoz o letních prázdninách (červenec, srpen) 2019 bude zajištěn v měsíci červenci.

V měsíci srpnu budou všechny budovy mateřské školy uzavřeny.

Provoz bude zajištěn na jedné budově příspěvkové organizace. O určení konkrétní mateřské školy budou rodiče včas informováni (záleží na počtu přihlášených dětí a také na plánovaných opravách na jednotlivých budovách)

Rodiče, kteří budou mít o prázdninový provoz zájem, podají písemnou žádost do 15. května 2019. Formuláře k podání žádosti Vám na požádání vydají paní učitelky.

Zaměstnanci školy:

Pedagogičtí zaměstnanci:

Soňa Šindlerová - zástupkyně ředitelky - třída Medvídků

Lenka Buroňová - učitelka ve třídě Medvídků

Mgr. Věra Moravcová - speciální pedagog - logoped, učitelka ve třídě Broučků - speciální třída

Bc. Kateřina Batelková - logoped, učitelka ve třídě Broučků - speciální třída

Nepedagogický pracovník: