Obránci

Informace pro rodiče:

• Prosíme, kontrolujte kalendář nahoře na stránce. Máte tam nové akce. Měsíce přepnete šipkami v levém horním rohu kalendáře.
  • V kalendáři najdete všechny akce, které budeme ve školce pořádat. Po kliknutí na událost v kalendáři se vám zobrazí podrobnosti.
  • Zde očekávejte další důležité informace, například o platbách, potřebách dětí, podrobnosti o akcích apod.
  • SBĚROVÁ AKCE POKRAČUJE – sbíráme staré noviny (na zahradě jsou připraveny kontejnery), pet.víčka (do pytle v šatně MEDVÍDKŮ)
  • METODA DOBRÉHO STARTU - PŘEDŠKOLÁCI– 1x týdně (dopoledne).
  • FLÉTNIČKA – 1x týdně – pravidelně úterý (po obědě).

Rozsvícení vánočního stromu a mikulášská nadílka ve Vítkovicích

Městský obvod Vítkovice srdečně zve na tradiční venkovní akci Rozsvícení vánočního stromu spojenou s mikulášskou nadílkou. Vánoční strom budeme rozsvěcovat na náměstí Jiřího z Poděbrad, a to ve středu 5. prosince 2018 od 16.30 hodin. Pro diváky je připraveno vystoupení dětí z vítkovických mateřských a základních škol a možná přijde i Mikuláš! Poukázky na mikulášský balíček si zájemci mohou zakoupit v období od 19.11. - 30.11.2018 v MŠ Prokopa Velikého, ZŠ Šalounova, a to v obou budovách, jak na ul. Šalounové tak i ul. Halasové. Dalším prodejním místem je pokladna ÚMOb Vítkovice v pondělí a středu od 8 - 12 a 13 - 16.30 hodin a případně na místě samém v den akce (jen do vyprodání). Hodnota mikulášského balíčku je 100 Kč. Cena pro rodiče je 50 Kč. Z rozpočtu obvodu je hrazeno zbývajících 50 Kč. Občerstvení je zajištěno. Akce je určena pro děti v doprovodu dospělé osoby.

Zaměstnanci školy:

Pedagogičtí zaměstnanci: