Erbenka

Informace pro rodiče

V důsledku výskytu COVID-19 pozitivního případu je v naší mateřské škole od 9.11. vyhlášena karanténa

Informace z Krajské hygienické stanice:

Kontakt s pozitivně testovanou osobou mohl proběhnout ve dnech 3.11.- 5.11. 2021.

Podmínky karantény

· Děti, které byly v této době v mateřské škole, mají omezit sociální kontakty a před nástupem do MŠ podstoupit nejlépe 5. – 7. den (nejpozději do 10. dne) od kontaktu s pozitivní osobou kontrolní PCR test.

· Postupujte dle informací hygienické stanice

· Ostatním členům domácnosti karanténa nařízena není. Doporučuje se však zvýšit hygienická pravidla a sledovat zdravotní stav.

Dejte prosím do školky včas vědět, kdy opět nastoupíte, abychom Vaše dítě mohli nahlásit na obědy.

• V kalendáři najdete všechny akce, které budeme ve školce pořádat. Po kliknutí na událost v kalendáři se vám zobrazí podrobnosti.

• Zde očekávejte další důležité informace, například o platbách, potřebách dětí, podrobnosti o akcích apod.

Vánoční provoz

Vážení rodiče, po zjištění zájmu zákonných zástupců o vánoční provoz, mateřská škola oznamuje, že v období mezi vánočními svátky budou všechny budovy mateřské školy uzavřeny (23. 12. - 31.12.2021) Provoz začne v pondělí 3.1.2022.

Zaměstnanci školy

Pedagogičtí zaměstnanci:

Bc. Renáta Polzerová - zástupkyně ředitelky, logoped - třída Myšek, speciální třída

Bc. Lenka Milúchová - logoped, učitelka ve třídě Myšek - speciální třída

Bc. Denisa Halfarová - učitelka ve třídě Koček