Erbenka

Informace pro rodiče

• V kalendáři najdete všechny akce, které budeme ve školce pořádat. Po kliknutí na událost v kalendáři se vám zobrazí podrobnosti.
  • Zde očekávejte další důležité informace, například o platbách, potřebách dětí, podrobnosti o akcích apod.

Prázdninový provoz:

Provoz mateřské školy v letních měsících bude zajištěn v měsíci červenci. V srpnu budou všechny budovy mateřské školy uzavřeny.

V měsíci červenci bude otevřena jedna budova mateřské školy. O určení konkrétní budovy budou rodiče včas informováni (záleží na počtu přihlášených dětí).

Rodiče, kteří budou mít o prázdninový provoz zájem, podají písemnou žádost do 15. května 2019.

Formuláře k podání žádosti Vám na požádání vydají od 1.4. 2019 paní učitelky ve třídách.

Zaměstnanci školy

Pedagogičtí zaměstnanci:

Bc. Renáta Polzerová - zástupkyně ředitelky, logoped - třída Myšek, speciální třída

Mgr. Martina Zabavská - speciální pedagog - logoped, učitelka ve třídě Myšek - speciální třída

Bc. Kristýna Čežáková - učitelka ve třídě Koček

Irena Tomaňová - učitelka ve třídě Koček