Kořeni

Informace pro rodiče:

• V kalendáři najdete všechny akce, které budeme ve školce pořádat. Po kliknutí na událost v kalendáři se vám zobrazí podrobnosti.

• Zde očekávejte další důležité informace, například o platbách, potřebách dětí, podrobnosti o akcích apod.

NOVÉ INFORMACE K 7 DENNÍ KARANTÉNĚ:

Dle posledních údajů krajské hygienické stanice se počítá karanténa 7 dnů od posledního kontaktu (16.11.2021) s pozitivní osobou. Zůstává platnost negativního PCR testu. Nejdříve možný nástup do MŠ od 23.11.2021. Bez absolvování PCR testu platí nástup dítěte do mateřské školy po 14 dnech.

DŮLEŽITÁ INFORMACE:

Vážení rodiče,

děti, které mateřskou školu navštívily ve dnech 15.11. a 16. 11. 2021, byly v kontaktu se zaměstnancem MŠ, který má pozitivní výsledek na Covid 19. Karanténa byla vyhlášena od 18.11. do 30.11. 2021. Hygiena Vás bude kontaktovat s žádostí na PCR test. Pokud tento test budete absolvovat a výsledek testu bude negativní, karanténa potrvá 7 dní. Poté bude Vaše dítě moci opět navštěvovat MŠ. Prosíme vás o přinesení potvrzení o absolvování testu.

Ošetřovné vypisuje dětský pediatr. Jestliže pediatr odmítne vám ošetřovné vypsat, kontaktujte naši MŠ.

Vánoční provoz

Vážení rodiče, po zjištění zájmu zákonných zástupců o vánoční provoz, mateřská škola oznamuje, že v období mezi vánočními svátky budou všechny budovy mateřské školy uzavřeny (27. 12. - 31.12.2021) Provoz začne v pondělí 3.1.2022.

O uzavření 23.12.2021 zatím není rozhodnuto, čekáme na vyjádření všech zákonných zástupců a školní jídelny.

INFORMACE K FOCENÍ

Nový termín k Vánočnímu focení je 15.11.2021 v 10:15 hod. Platí stejné podmínky.

Zaměstnanci školy:

Pedagogičtí zaměstnanci: