Kořeni

Informace pro rodiče:

• V kalendáři najdete všechny akce, které budeme ve školce pořádat. Po kliknutí na událost v kalendáři se vám zobrazí podrobnosti.
  • Zde očekávejte další důležité informace, například o platbách, potřebách dětí, podrobnosti o akcích apod.

Provoz o letních prázdninách (červenec, srpen) 2019 bude zajištěn v měsíci červenci.

V měsíci srpnu budou všechny budovy mateřské školy uzavřeny.

Provoz bude zajištěn na jedné budově příspěvkové organizace. O určení konkrétní mateřské školy budou rodiče včas informováni (záleží na počtu přihlášených dětí a také na plánovaných opravách na jednotlivých budovách)

Rodiče, kteří budou mít o prázdninový provoz zájem, podají písemnou žádost do 15. května 2019. Formuláře k podání žádosti Vám na požádání vydají paní učitelky.

Zaměstnanci školy:

Pedagogičtí zaměstnanci: