Kořeni

Informace pro rodiče:

• V kalendáři najdete všechny akce, které budeme ve školce pořádat. Po kliknutí na událost v kalendáři se vám zobrazí podrobnosti.

• Zde očekávejte další důležité informace, například o platbách, potřebách dětí, podrobnosti o akcích apod.

Vážení a milí rodiče,

chtěly bychom Vám poděkovat za ohleduplné chování a dodržování hygienických opatřeních v období pandemie a provozu školky. Velmi si vážíme Vaší vstřícnosti a spolupráce v této nelehké době.

Chtěly bychom Vám vyjádřit naprosté pochopení pro Vaši současnou situaci. Kromě pracovních povinností na dálku jste s dětmi doma, pečujete o rodinu a navíc máte nemalé starosti o distanční výuku svých dětí.

Ujišťujeme Vás, že není nutné děti přetěžovat. Co zvládnete-to zvládnete. Co ne-doženeme ve školce.

Děkujeme, že jste s námi v kontaktu, že s námi spolupracujete….první vlaštovky o zpětné vazbě se už objevují na e-mailu určeném ke vzájemné komunikaci po celou dobu uzavření mš, což nás velmi těší, ale zároveň motivuje k další práci.

Zdraví Vás i děti kolektiv MŠ Kořenského.

Zaměstnanci školy:

Pedagogičtí zaměstnanci: