Děkujeme

Děkujeme všem rodičům za perfektní spolupráci ve školním roce 2020/2021 a těšíme se na spolupráci budoucí.

Červen 2022:

Děkujeme paní Široký, paní Šťastné, paní Maschke a panu Urbánkovi za pomoc při zajišťování bezpečnosti dětí ze třídy Berušek na akci 3D Kino.

Květen 2022:

Děkujeme babičce od Kubíčka Kosselka za spoustu výtvarného a kreativního materiálu pro děti.

Děkujeme mamince Emičky za přinesení sazenic melounů, které jsme si mohli s dětmi zasadit.

Děkujeme mamince Tobíka za přinesené knihy, hračky nejen do školičky, ale i na písek.

Duben 2022:

Děkujeme mamince Nikolky Buršíkové za zprostředkování setkání s pejskem Aki a její paničkou.

Děkujeme rodičům Jonáška Urbánka a Vicinky Fröhlich za zakoupení velikonočního pokladu pro všechny děti MŠ.

Děkujeme maminkám Martínka Maschke a Amálky Brychlecové za doplnění velikonočního pokladu o dobroty.

Děkujeme mamince Ríši Vrány za upečení beránka pro třídu Sluníček.

Děkujeme paní Zlatohlávkové za zakoupení nanukových dortů a zákusků pro děti.

Děkujeme paní Šťastné a paní Fröhlich za pomoc v dětském světě.

Děkujeme panu Fröhlich a paní Šťastné za krásné fotografie z Dolní oblasti Vítkovic.

Děkujeme paní Buršíkové, Kavalkové, Hanákové a Jeřábkové za přinesení bohaté Velikonoční nadílky.

Březen 2022:

Děkujeme panu Holomkovi za přinesené hračky do třídy Sluníčko.

Děkujeme tatínkovi Victorky Fröhlich za zapojení keramické pece.

Děkujeme našemu bývalému předškolákovi Matyaškovi Kozákovi a jeho mamince, že se za námi přišli podívat a ukázat nám vysvědčení a přinesli nám pro děti kostýmy a puzzle.

Děkujeme mamince Jonáška Urbánka za přinesené šátky na tvoření.

Děkujeme rodičům Šarlotky Homolové za přinesené krásné knížky a hry pro děti.

Děkujeme těm rodičům ze třídy Berušek, kteří se zapojili do úkolu na téma povolání maminky/tatínka.

Děkujeme Kristiánkovi a jeho mamince za krásnou pohlednici zaslanou z lázní. Velmi nás potěšila.

Únor 2022:

Děkujeme všem rodičům za krásné kostýmy a přinesené drobné občerstvení na akci Karneval.

Děkujeme rodičům, kteří se zapojily a přinesly krásné výtvory zdobící naši chodbu školky na téma Pohádkové hádanky.

Prosinec 2021:

Děkujeme mamince Emičky za přinesené knížečky do třídy Berušek.

Děkujeme všem rodičům zá vytvoření povedených čertích kostýmů a za přinesené drobné občerstvení.

Rádi bychom poděkovali všem rodičům za přinesené cukroví na Vánoční den s dětmi a hlavně za dárečky pod stromeček.

Listopad 2021:

Poděkování všem rodičům třídy Berušek za spolupráci na tématu Strašidla - přinesení různého občerstvení na náš strašidelný rej.

Poděkování všem rodičům třídy Sluníčko za přinesení ovoce a zeleniny.

Říjen 2021:

Děkujeme paní Bednářové za donesené papíry na kopírování a kartony na tvoření.

Děkujeme panu Šustrovi za donesené papíry na kreslení.

Děkujeme paní Fečkovičové za přinesené dýně

Děkujeme panu Frohlichovi za sestavení kancelářského stolu.

Poděkování všem rodičům dětí z Berušek za spolupráci na tématu Zahrada je plná vůní - přinesení různých druhů ovoce, vytvoření kamarádů z jablíček.

Poděkování za spolupráci všem rodičům dětí ze třídy Sluníčka v týdnu Bramboriády - výroba bramboráčků, přinesení brambor na další výrobky a činnosti