Fotogalerie akcí

Zde očekávejte fotografie našich akcí.

Strašidelný rej

V pátek 5.11. jsme si s dětmi uspořádali Strašidelný rej. A že se sešlo spoustu strašidel z různých krajů můžete vidět na fotkách. Hned ráno jsme si s dětmi nazdobili dýně pavučinou, přilepili na upečené prsty čarodějnice její špinavý nehet. Hned po svačince započal strašidelný rej plný tanečků pod koštětem, s kloboukem a soutěží. Házeli jsme bramborou do hrnce, lítali na koštěti, vymetali zlo pryč a bublali v kotli. Celou školkou se neslo hlasité Bububu a to přilákalo i děti ze Sluníček, které si s námi zatančili a pomohli nám posbírat všechny pavouky. Nakonec jsme s dětmi složili přísahu - My už se nebojíme. Děti si odnesli diplomy a odměnu. Den jsme si společně moc užili. Děkujeme všem rodičům za donesené malé pohoštění.

Sokolníci

V úterý 5.10.2021 nás v MŠ navštívili Sokolníci. Tato vzdělávací akce měla dětem přiblížit Mezinárodní den Sokolstva. Nejen naše děti, ale děti všech našich Mateřských školek se dozvěděli spoustu zajímavých informací a mohly si na některé dravce pohladit. Mohly na vlastní oči vidět, jak loví dravci kuny a jaké mají rozpětí křídel. Pro všechny to byl krásný zážitek.

Metoda Dobrého Startu s Mišulkou

V tomto školním roce bude opět probíhat klubík Mišulka, který vede současně s paními učitelkami i školní asistentka. Klubík bude probíhat jednou týdně v úterý dopoledne. V klubíku si děti rozvíjejí psychomotoriku (rozvoj vnímání, řeči, grafomotoriky).

Náš časopis Kořínek

Vážení rodiče,

máme pro Vás velkou novinu! V tomto školním roce 2021/2022 jsme si pro Vás připravily náš školkovský časopis. Obsahem našeho časopisu jsou články, které vás blíže seznámí s námi samotnými, ale také vás informují o dětech u nás ve školce.

Chtěly bychom zde vyvěsit i názory vašich nejmenších a rozhovory s dětmi k různým tématům. Doufáme, že se našim malým žáčkům budou nápady líbit a rádi se tak do všeho zapojí.

Těšíme se na Vaši odezvu na Kořínek.