Fotogalerie akcí

Zde očekávejte fotografie našich akcí. 

Dětský svět techniky

Dnes 21.9. patřil Dětský svět techniky  v DOV našim dětem. Dětským světem je provázely postavičky profíků, které zastupují různé profese. Děti se tak v expozici interaktivně seznámily s cukrárnou, restaurací McProfík, staveništěm Bořka stavitele, ordinací lékaře a stomatologa , operačním sálem, videostudiem, hudebním studiem, obchodem se zeleninou a ovocem, kuchyní, farmou, labyrintem a vodním světem. Velkou odměnou bylo pro paní učitelky vidět to neutuchající nadšení ze hry.  

Plavání - 1. až 3 .lekce

Ve školce jsme teprve chvilku a už jsme začali navštěvovat plavání. Byla to první lekce, kde se děti seznámily s prostředím plaveckého bazénu, s bezpečnostními a hygienickými pravidly. Naši plaváčci vyzkoušely své dovednosti s použitím plaveckých pomůcek . Zařádily si na skluzavce a lektorkám ukázaly, že se vody nebojí. V 2.lekce už děti byly rozděleny do skupin dle plaveckých dovedností - potápěly se, skákaly do vody, sbíraly míčky, učily se základnímu pohybu pro udržení se na vodě a mnoho dalšího. V 3. lekci děti zdokonalovaly své dosavadní plavecké dovednosti .  Plavání je prima :-)

Otevření hřiště

Oficiální otevření zrekonstruovaného hřiště v Sadu Jožky Jabůrkové bylo otevřeno za přítomnosti dětí z našich školek v pátek 8.9. Hřiště obsahuje nové  herní prvky, lavičky, povrchy. Děti  si mohly jako první pohrát na tomto hřišti. Určitě se tady rády vrátí nejen v rámci vycházky ze školky ,ale také se svými rodiči a kamarády.