Prokůpci

Informace pro rodiče:

• V kalendáři najdete všechny akce, které budeme ve školce pořádat. Po kliknutí na událost v kalendáři se vám zobrazí podrobnosti.

• Zde očekávejte další důležité informace, například o platbách, potřebách dětí, podrobnosti o akcích apod.

• Prosíme, kontrolujte kalendář nahoře na stránce. Máte tam nové akce. Měsíce přepnete šipkami v levém horním rohu kalendáře.

• Angličtina

Od října začíná vždy ve středu pro všechny zájemce aktivita pro děti v odpoledních hodinách "Angličtina ve školce". Aktivita je pro děti zdarma.

• Logické hry

Pokud děti nespí, mají nižší potřebu spánku, nemusí ležet na lehátku, ale po určitém období odpočinku vstávají a hrají si klidné hry, individuálně se těmto dětem věnujeme apod. Vždy v úterý přejdou tyto děti (z obou tříd) do prostřední třídy a budou se s paní učitelkou věnovat logickým hrám - Logické hry SMART, kvarteto, piškvorky, šachy, bee bot včelka - robotická hračka na základy programování apod.

Zaměstnanci školy

Pedagogičtí zaměstnanci:

Mgr. Ema Hýžová - ředitelka školy, speciální pedagog - logoped, třída Myšek, speciální třída

Mgr. Kristýna Ducháčková - speciální pedagog - logoped, učitelka ve speciální třídě - třída Myšek

Mgr. Gabriela Mannsbarthová - speciální pedagog - logoped, učitelka ve speciální třídě - třída Myšek

Dagmar Gálová - učitelka ve třídě Koček

Petra Kožáková, DiS. - učitelka ve třídě Koček