Prokůpci

Informace pro rodiče:

• V kalendáři najdete všechny akce, které budeme ve školce pořádat. Po kliknutí na událost v kalendáři se vám zobrazí podrobnosti.
  • Zde očekávejte další důležité informace, například o platbách, potřebách dětí, podrobnosti o akcích apod.
  • Prosíme, kontrolujte kalendář nahoře na stránce. Máte tam nové akce. Měsíce přepnete šipkami v levém horním rohu kalendáře.

Programy v Dolní oblasti Vítkovic - Svět techniky máme objednány vždy 2x, protože máme hodně předškolních dětí a počet dětí na tento program je omezen. Předškolní děti, které nepůjdou po prvé, mají možnost jít v druhém termínu. Budeme dobírat i děti mladší, abychom obsadili povolený počet dětí. Programy jsou prozatím hrazeny z dotace MMO.

Zaměstnanci školy:

Pedagogičtí zaměstnanci:

Mgr. Ema Hýžová - ředitelka školy, speciální pedagog - logoped, třída Myšek, speciální třída

Bc. Gabriela Filipová - učitelka ve speciální třídě - třída Myšek

Ester Vlčková - učitelka ve speciální třídě - třída Myšek