Prokůpci

Informace pro rodiče:

• V kalendáři najdete všechny akce, které budeme ve školce pořádat. Po kliknutí na událost v kalendáři se vám zobrazí podrobnosti.
  • Zde očekávejte další důležité informace, například o platbách, potřebách dětí, podrobnosti o akcích apod.
  • Prosíme rodiče, přineste dětem do školky "šanon" široký 7-8 cm, který bude sloužit k uchovávání portfólia dítěte a na konci docházky si ho dítě odnese domů. S dítětem si ho doma ozdobte, podepište, ať si každé dítě pozná svůj. Děkujeme
  • Prosíme, kontrolujte kalendář nahoře na stránce. Máte tam nové akce. Měsíce přepnete šipkami v levém horním rohu kalendáře.
  • Akce, na které se chystáme:
    • Dílnička pro rodiče 15.5.
    • Chameleon - beseda v knihovně 16.5.
    • Indiánská pohádka - divadlo ve školce 17.5., vybíráme 35,- Kč

Provoz o letních prázdninách (červenec, srpen) 2019 bude zajištěn v měsíci červenci.

V měsíci srpnu budou všechny budovy mateřské školy uzavřeny.

Provoz bude zajištěn na jedné budově příspěvkové organizace. O určení konkrétní mateřské školy budou rodiče včas informováni (záleží na počtu přihlášených dětí a také na plánovaných opravách na jednotlivých budovách)

Rodiče, kteří budou mít o prázdninový provoz zájem, podají písemnou žádost do 15. května 2019. Formuláře k podání žádosti Vám na požádání vydají paní učitelky.

Zaměstnanci školy:

Pedagogičtí zaměstnanci:

Mgr. Ema Hýžová - ředitelka školy, speciální pedagog - logoped, třída Myšek, speciální třída

Bc. Gabriela Filipová - učitelka ve speciální třídě - třída Myšek

Dagmar Gálová - učitelka ve třídě Koček