Prokůpci

Informace pro rodiče:

• V kalendáři najdete všechny akce, které budeme ve školce pořádat. Po kliknutí na událost v kalendáři se vám zobrazí podrobnosti.
  • Zde očekávejte další důležité informace, například o platbách, potřebách dětí, podrobnosti o akcích apod.
  • Prosíme rodiče, přineste dětem do školky "šanon" široký 7-8 cm, který bude sloužit k uchovávání portfólia dítěte a na konci docházky si ho dítě odnese domů. S dítětem si ho doma ozdobte, podepište, ať si každé dítě pozná svůj. Děkujeme
  • Prosíme, kontrolujte kalendář nahoře na stránce. Máte tam nové akce. Měsíce přepnete šipkami v levém horním rohu kalendáře.
  • Akce, na které se chystáme:
    • Vyhánění zimy - beseda v knihovně 19.3.
    • Hravá věda - projektový den, hrazeno z šablon 22.3.
    • Putování za medem - akce Světa techniky pro 16 předškoláků 28.3.
    • Geometráček - akce Světa techniky pro 16 předškoláků 4.4.

Prázdninový provoz:

Provoz mateřské školy v letních měsících bude zajištěn v měsíci červenci. V srpnu budou všechny budovy mateřské školy uzavřeny.

V měsíci červenci bude otevřena jedna budova mateřské školy. O určení konkrétní budovy budou rodiče včas informováni (záleží na počtu přihlášených dětí).

Rodiče, kteří budou mít o prázdninový provoz zájem, podají písemnou žádost do 15. května 2019.

Formuláře k podání žádosti Vám na požádání vydají od 1.4. 2019 paní učitelky ve třídách.

Zaměstnanci školy:

Pedagogičtí zaměstnanci:

Mgr. Ema Hýžová - ředitelka školy, speciální pedagog - logoped, třída Myšek, speciální třída

Bc. Gabriela Filipová - učitelka ve speciální třídě - třída Myšek

Dagmar Gálová - učitelka ve třídě Koček