Aktivity u Koťátek

Fotografie z našich her, tvoření a vzdělávání.

Bob a Bobek u chaloupky z perníku

V pondělí jsme se s dětmi vydali do říše pohádek a to konkrétně k perníkové chaloupce. Čekalo nás spoustu práce. Nejprve jsme se s pohádkou seznámili, naučili jsme se písničku "Perníková chaloupka" a prostory školky jsme provoněli perníkem a perníčky, které jsme si společně upekli. Dětem se celý týden dařilo, jen nás překvapilo, že spousta dětí pohádku nezná. Proto i následující týden budeme věnovat této pohádce.

Druhý týden u koťátek

I v následujícím týdnu jsme se navzájem seznamovali a opakovali si pravidla. Děti se snaží mezi sebou utvářet kamarádské vztahy. Nadále se budeme snažit s dětmi upevňovat základní hygienické a stolovací návyky.

1.Koťátka v nových prostorách aneb těšíme se do školky

Společně jsme se po prázdninách na děti moc těšili. Část dětí šla po prázdninách do školy a tak jsme mezi námi opět přivítali nové dětičky, které jsou už po prvním týdnu ve školce velmi šikovné a bez pláče. I přesto, že jsme se v září nesešli v naší krásné školičce, jsou děti v náhradních prostorách velmi spokojené a moc se jím tam líbí. Uplynulý týden jsme se s dětmi navzájem seznamovali, s novými prostory, ale také s pravidly, které ve školce dodržujeme.