Denní úkoly

Další splněný domácí úkol: Sněhuláci ve školce

Děkujeme všem rodičům, kteří se zapojili.

obrázek výrobků

Plnění domácích úkolů:

V tomto období, kdy nemůžeme "zdržovat rodiče" ve školce při plnění ranních úkolů, dostávají děti úkoly domů. Na podzim vyráběly děti podzimní výzdobu na plot školky. Takto to dopadlo. Několik týdnů zdobily naši školku krásné barevné obrázky, na které se můžete podívat na této fotce.

Obrázek dětí s podzimními obrázky

V předvánočním čase nám náš zřizovatel Městský obvod Vítkovice daroval krásný stromeček, ale protože máme v každé třídě jeden malý stromeček, nezbyly nám na něj ozdoby :-)

A další domácí úkol byl tu: Vytvořit doma vánoční ozdobu na nový voňavý vánoční stromek. Na výsledky se můžete podívat ve fotogalerii. Uvidíte taky, jak byly děti za výzdobu stromečku odměněny.

Vážení rodiče, pokud jsou v tomto období vaše děti omluveny z důvodu obav z možné nemoci, umožněte jim se alespoň touto cestou připojit k naší vánoční atmosféře.

Z úřadu dostaneme vánoční stromeček, který si chceme netradičně ozdobit. Každé dítě vyrobí doma s rodiči nebo staršími sourozenci jednu vánoční ozdobu, kterou zavěsíme na stromeček (může být i více).

Hotovou ozdobu přineste do školky. Na webu si potom můžete prohlédnout společně ozdobený stromeček.

Úkol pro děti a rodiče na doma